USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Apartamento Completo Com Otima Localizacao Cuiaba Cuiaba (Mato Grosso) Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Apartamento Completo Com Otima Localizacao Cuiaba

ex. Apartamento Completo Com ótima Localização Cuiabá

Rezerwacja online
2026-07-02
2026-07-03

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

17

Apartamento Completo Com Otima Localizacao Cuiaba


Hotel Apartamento Completo Com Otima Localizacao Cuiaba oferuje ogród z basenem odkrytym.

Ogród zoologiczny uniwersytetu UFMT znajduje się 3 km od od hotelu, a Park Zé Bolo Flô jest w odległości 25 min spacerem. Centro Geodésico da América do Sul leży 2 km od od obiektu.

Pokoje wyposażone są w klimatyzację, a także szybki internet i telewizję satelitarną dla niezapomnianego komfortu gości. Kuchenka mikrofalowa i przybory kuchenne są dla Twojej wygody.

  • Lokalne atrakcje
  • Ponte de Ferro do Coxipo
    1799 km
  • Instituto de Biociencias
    2298 km
  • Assembleia de Deus
    1825 km
  • Programa de Pos-Graduacao em Fisica Ambiental
    2407 km
  • Instituto de Computacao
    2406 km
  • Museu Historico de Mato Grosso
    2383 km
  • Faculdade de Direito
    2207 km
  • Igreja de Nossa Senhora da Guia
    2252 km
  • Faculdade de Ciencias Medicas
    2280 km

Do dyspozycji gości w hotelu

Opcje wyżywienia

  • Przybory kuchenne

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Wi-Fi w pokojach
  • Pralka
  • Telewizor LCD

Ważna informacja

Przyjazd: od 14:00 do 23:59
Wyjazd: do 11:00

Często Zadawane Pytania

  • Czy Apartamento Completo Com Otima Localizacao Cuiaba obejmuje kuchnię?

    Tak, Apartamento Completo Com Otima Localizacao Cuiaba oferuje pełnowymiarową kuchnię.
  • Jaki jest rozmiar Apartamento Completo Com Otima Localizacao Cuiaba?

    Apartamento Completo Com Otima Localizacao Cuiaba ma powierzchnię 39 metrów kwadratowych.
  • Czy w Apartamento Completo Com Otima Localizacao Cuiaba jest pralnia?

    Apartamento Completo Com Otima Localizacao Cuiaba oferuje pralkę.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Oceń

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-07-02
2026-07-03

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Apartamento Completo Com Otima Localizacao Cuiaba, Brazylia

Loteamento Chacara Santa Ines, 214 Ap 301 Bl 01, Cuiabá, Brazylia

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © centro-oeste-do-brasil-hoteis.com

All rights reserved